Nowoczesne podświetlane litery 3D

Czerwiec 19, 2017
By

W branży reklamowej bardzo dużą renomą cieszą się nowoczesne litery 3D, które podświetlane są najczęściej specjalnymi diodami Led. Firmy najczęściej wybierają litery, które świecą poświatą, czyli tworząc efekt halo. Pomysłowe litery podświetlane można zainstalować na dystansie bezpośrednio do ścian, paleni, albo elewacji. Podświetlane litery wykonuje się głównie z plexi, dibondu, lub są standardowo spawane z blachy pod osłoną argonu.

Trzeci wymiar

Przestrzenne litery (zwłaszcza gdy są podświetlane) umożliwiają perfekcyjną widoczność, dzięki czemu doskonale nadają się do prezentacji logotypów, napisów, czy numeracji. Bardzo wiele osób wykorzystuje także litery podświetlane jako ozdoby i to nie tylko w sektorze komercyjnym, ale również w sektorze prywatnym. Dzięki ekonomicznym diodom Led, nasza marka może pracować też nocą. Dobra widoczność w przestrzeni miejskiej, to najwspanialszy wabik na ewentualnych klientów.

Efektywna reklama

Jak każdy specjalista od marketingu bardzo dobrze wie, dobra reklama musi być przede wszystkim niezwykle skuteczna, a jak łatwo się domyśleć skuteczna reklama to ta, która swoim zasięgiem dociera do nadzwyczaj sporej liczby osób. Skuteczna reklama nie koniecznie musi być również dużym kosztem dla przedsiębiorcy. Nowoczesne litery podświetlane wyglądają nadzwyczaj efektywnie zwłaszcza w nocy, lecz nie sposób zapominać również i o tym, że są bardzo dobrze zauważalne także za dania. Każdy kto szuka mało agresywnej reklamy, winien po pierwsze zastanowić się nad zakupem liter podświetlanych.