Kasetony reklamowe – sposób na dyskretną reklamę

Czerwiec 19, 2017
By

Przestrzeń miejska w większości miast i miasteczek dominowana jest poprzez wszędobylskie banery reklamowe, które krzykliwą treścią wzywają przechodniów do korzystania z konkretnych towarów i usług. Władze miejskie gdzieniegdzie podjęły konfrontację z natrętną reklamą regulując zapisami uchwały rady miejskiej możliwości reklamy w przestrzeni społecznej w centrach miast – sytuacja taka miała miejsce przykładowo przed dwoma laty w Krakowie. Co ma uczynić w tej sytuacji właściciel sklepu, który chce przyciągnąć do siebie klientów?

Kasetony reklamowe – dyskretna forma reklamy

Kasetony reklamowe to jedno z najlepszych rozwiązań jeżeli chodzi o zwiększenie rozpoznawalności danej marki. Doskonale stworzony kaseton współgrający z identyfikacją wizualną firmy przynosi profity w postaci nienachalnej reklamy, która pożądana jest przez konsumentów zmęczonych szumem informacyjnym jaki rozgrywa się naokoło nich.

Kasetony reklamowe Warszawa – różnorodność możliwości

Kasetony reklamowe to nie tylko szyldy wieszane nad drzwiami, chociaż z taką formą reklamy kojarzą się one zwykle. Reklama przy pomocy kasetonów może przybierać różne formy. Prócz szyldów reklamowych najpopularniejsze są także kasetony wielkogabarytowe oraz dwustronne kasetony montowane m.in na szybach i witrynach sklepowych. Wybierając markę wytwarzającą kasetony warto sprawdzić czy posiada ona w swojej ofercie też usługę montażu reklamy. Doświadczenie i dobre recenzje od dotychczasowych klientów to najlepsza wizytówka firmy wytwarzającej kasetony reklamowe.