Jak reklamować swoją działalność – kasetony reklamowe

Czerwiec 19, 2017
By

O tym, że reklama jest dźwignią handlu wiadomo nie od dziś. Każdy przedsiębiorca, który zaniedbuje działania marketingowe i nie stara się ani trochę zdobyć nowych klientów prędzej czy później będzie musiał podjąć decyzję o likwidacji swojej działalności. Z drugiej strony barykady znajdują się z kolei potencjalni klienci, którzy przede wszystkim w dużych miastach są przytłoczeni poprzez krzykliwe reklamy atakujące ich ze wszystkich stron. Gdzie znaleźć złoty środek i jakie rozwiązanie wybrać by reklama z jednej strony nie była namolna, a z drugiej głęboko zapisywała się w świadomości konsumenta?

Kasetony reklamowe – sposób na dyskretną reklamę

Założenie każdej reklamy jest proste – winna być skuteczna. Skuteczna, czyli taka, która przyniesie określony zwrot z inwestycji. W porównaniu do poczynionych założeń przy kreowaniu planu marketingowego jako zwrot z inwestycji można określić bezpośrednie zdobycie nowego klienta bądź przyrost świadomości danej marki. W przypadku tego drugiego założenia, najwspanialszym rozwiązaniem będą kasetony reklamowe.

Popraw widoczność swojej firmy – kasetony reklamowe Warszawa

Jakie są rodzaje kasetonów reklamowych i kiedy należałoby w nie zainwestować? Jednym z najpopularniejszych rodzajów kasetonów reklamowych są szyldy rozmieszczane nad wejściem do sklepu. Winny one współgrać z identyfikacją wizualną całej marki, kreując z nią zgodną całość. Mądrym sposobem na ostrożną reklamę są także dwustronne kasetony reklamowe zamieszczane na witrynach sklepowych, czy kasetony wielkogabarytowe instalowane na elewacjach budynków.